دیسون

دیسون در گویش دزفولی به معنای مکتبخانه است

دیسون

دیسون در گویش دزفولی به معنای مکتبخانه است

دیسون

امام خامنه ای (مدظله) : اگر یک ملتى احساس عزت نکند، یعنى به داشته‌هاى خود - به آداب خود، به سنن خود، به زبان خود، به الفباى خود، به تاریخ خود، به مفاخر خود و به بزرگان خود - به چشم حقارت نگاه کند، آنها را کوچک بشمارد و احساس کند از خودش چیزى ندارد، این ملت براحتى در چنبره‌ى سلطه‌ى بیگانگان قرار میگیرد.

جناب آقای دادستان محترم دزفول،

سلام علیکم

احتراماً هنوز گرد و خاگ آسمان از حلق و دهان مردم مظلوم دزفول زدوده نشده که گرد و خاک اعضای تیم هاشمی و خاتمی (که همگی کارمندان حسن روحانی در وزارتخانه های مختلف هستند) کام مردم دزفول را تلخ میکند.

ابتدا این مطلب را بخوانید لطفا :  +

سپس این را   +

و این را +

چرا کارمندان مظلوم دزفول که متحیرند با رقم خنده دار 770 هزار تومان عیدی خود چطور نزد خانواده خود سربلند کنند باید در محافل غیر رسمی و فضای مجازی لعنتی شاهد برافتادن پرده درگیری یکی دوساله بین آقایان باشند و بشنوند که این "دوتا" مدعی تقاضای رشوه چندصد میلیاردی از سوی آن "دوتا" میشوند و  آن دوتا هم بشدت تکذیب کرده و استاندار را به عزل این دوتا فرا میخوانند.

جناب آقای دادستان،

این وسط دلیل سکوت شما چیست برادر؟

مردم در چنین مواردی منتظر ورود مدعی العمومند.

آیا خدای ناکرده رقم مورد ادعای تیم آصفی شما را از ورود به موضوع باز میدارد و تصور میکنید رسیدگی به چنین رقمی در حد آقای آملی لاریجانی است؟؟ یا مصلحت دیگری مورد نظر است که عقل ما بدان قد نمیدهد؟

هرچه هست،

مردم دزفول به اندازه کافی از رسانه های جمعی و ملی درباره جنایات نجومی خوارها شنیده اند و خسته اند و تحمل ندارند که شب عیدی در شهر کوچک و باشخصیت دزفول هم سخن از ارقام اینچنینی به میان آید.

آصفی راست میگوید یا شیروی؟

آوایی برحق است یا شلال نژاد؟

هیچکدام مدنظر این قلم نیست.

مسلما پیش از آنکه ذهن مردم عزیز دزفول درگیر بازی مناظره شود لازم است جنابعالی با قدرت و بدون مماشات وارد دوسیه این چهار کارمند محترم حسن روحانی شوید ، پیش از آنکه رسانه های فرصت طلب کشوری که تشنه خبرند،  ادعای رشوه ی چند صد میلیارد تومانی را به عرصه اخبار ملی بکشانند.

حکم آنست که تو گویی جناب دادستان.

تاکید میکنم : کاری به آصفی و شیروی و آوایی و شلال نژاد ندارم.

در شان دزفول بینوا و مظلوم نیست که پای چنین رقمی (به دروغ یا راست) به میان آید .

برای وجهه دزفول در سطح ملی هیچ خوب نیست این مباحث!


نکته : اینها همه در حالی اتفاق می افتد که آقای همسایه مثل فرفره و  توی روز روشن داره برای سرقت رودخانه دز نقشه میکشه و دزفول همچنان در خواب غفلت غرق است.

دا رووووووله سی دسفیل.

کی ایی روزه مخاس سیت؟

بنه اش کنا که مخو بنه دسفیله کنه.

والسلام

مهران موزون

25 بهمن 95

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۱۱/۲۴
مهران موزون

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">